قیمت دلار از تله 49 هزار تومانی خلاص می‌شود؟ – نسیم خبر

به گزارش نسیم خبر، قیمت دلار در آخرین معاملات پنجشنبه هفته گذشته در کف کانال 49 هزار تومانی ماند. به این ترتیب دلار نه توانست طرفداران کاهش قیمت را راضی و به کانال 48 هزار تومانی نزول کند و نه توانست روند صعودی بگیرد و سد مقاومتی 50 هزار تومانی را در هم بشکند.
در معاملات پشت خطی شب گذشته هم قیمت دلار در محدوده 49 هزار و 250 تا 49 هزار و 300 تومان نوسان کرد. به این ترتیب حتی داد و ستدهای پشت خطی هم که پیشتر عرصه قدرت‌نمایی افزایشی‌های بازار بود، روند صعودی را منتفی تلقی کرده است. طی روزهای اخیر هم قیمت دلار در این دست از معاملات میل به کاهش داشته است.
رکود معاملات
در چنین شرایطی البته، از میزان تقاضای بازار کاسته شده و فروشندگان هم تمایلی به فروش دلارهای خود ندارند؛ به‌ویژه اینکه طی ماه‌های اخیر، سرمایه زیادی در دلارهای 50 تا 60 هزار تومانی بازار خوابیده و فروش آن در قیمت‌های فعلی، زیان بالایی به دنبال خواهد داشت.
قیمت دلار در بازگشایی معاملات امروز
به هر روی اما بازار ارز فردوسی امروز هم عرصه معاملات دلار خواهد بود. به نظر می‌رسد داد و ستدهای امروز بازار نیز بر سر قیمت 49 هزار و 250 تا 49 هزار و 300 تومان آغاز شود. باید منتظر ماند و دید که آیا قیمت دلار روند خواهد گرفت و در مسیر صعودی یا نزولی حرکت می‌کند یا فعلا قرار است در همین تله قیمتی باقی بماند.
در این میان باید اشاره داشت که قیمت دلار هرات در فاصله اندکی از دلار تهران حرکت می‌کند و کف و سقف آن در آخرین داد و ستدهای پشت خطی بین 49 هزار و 370 تا 49 هزار و 420 تومان بوده است.
]]>در بازار سلیمانیه اما قیمت دلار فاصله بیشتری از دلار تهران را ثبت کرده و در معاملات پشت خطی به 49 هزار و 800 تومان رسیده است.
گزارش‌های بیشتر را در صفحه طلا و ارز نسیم خبر بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *